Al ruim 10 jaar help ik met veel plezier mkb-bedrijven met hun online marketing!
- Persoonlijk & betrokken
- Op maat en creatieve aanpak
- 20 jaar online marketing ervaring
- Meer leads, aanvragen, prospects en orders!
Auteur: Marco Bouman
Ben jij op zoek naar op maat online marketing advies? Zodat de resultaten van je website / webshop een sprong kunnen maken?
Of heb je het gevoel wél op de juiste weg te zitten, maar besef je tegelijkertijd dat je vanuit een tunnelvisie kijkt?
Wil je online groeien met jullie zakelijke website of (internationale) Webwinkel?
Dan is het wellicht handig om mijn op maat online marketing advies te ontvangen!
Marco Bouman is zo’n online marketing adviseur.
Als eigenaar van marcobouman.com heeft hij met plezier honderden mkb-bedrijven begeleid met online marketing advies in de afgelopen 15 jaar.
Al zijn groeitrajecten starten met een creatief, strategisch onlline marketing advies.
Als eenmaal het plan helder is, kunnen Marco en zijn team (of overige specialisten) aan de slag om het (mee te helpen) uit te voeren.
Altijd gericht op online groei!
Online marketing advies van Marco bevat altijd deze drie onderdelen:
Belangrijk in de aanpak van Marco is dat hij zich eerst compleet verdiept in jouw bedrijf.
Zo kijkt hij vooraf mee naar de website / webshop, maakt hij een Google Analytics-analyse en vult dan de gezamenlijke marketingsessie.
Dit is ook zijn aanpak in zijn Onlinge Groeitraject (sinds 2007)
Marco is werkzaam in de marketing sinds 1995, vanaf 2006 als online marketing adviseur en sinds 2007 als eigenaar van Marcobouman.com Marco is dé veelweter over conversieoptimalisatie, strategische marketing, slimme SEO en online groei realiseren.
Het kapitaal dat hij inbrengt: creativiteit, strategisch inzicht, enthousiasme, goed luisteren, commerciële inslag, resultaatgerichtheid.
Marco Bouman is een senior marketing adviseur die gespecialiseerd is in conversie-optimalisatie en SEO.
Hij heeft zich gespecialiseerd in online acquisitie, wat heeft geleid tot een groeiend klantenbestand en een eigen marketingbureau.
In 2018 heeft hij zijn bedrijf aangepast naar een consultancy-rol, waarbij hij met externe specialisten werkt om MKB-bedrijven te helpen met online groeien.
Hij deelt zijn kennis op verschillende externe platforms en hecht veel waarde aan de verbinding met de mensen waarmee hij werkt.
Mijn aanpak richt zich altijd op online groei voor MKB-bedrijven. In mijn online groei model doorloop ik altijd 3 stappen:
Voorbeeld: ‘Webshop marihuana zaden’
Een aantal jaar geleden heb ik als online marketnig adviseur een webshop begeleid die zich specialiseerde in de verkoop van marihuana zaden.
Deze webshop had al aardig wat verkeer, zo'n 6.000 bezoekers per dag, voornamelijk uit de Verenigde Staten en Australië. Echter, de conversie was nog erg laag, namelijk rond de 1%.
Om de conversie te verbeteren ben ik begonnen met het uitvoeren van een online marktonderzoek.
We kregen veel respons van klanten die uitgebreide vragenlijsten invulden (duizenden ingevulde online vragenlijsten).
Zo kregen we een compleet beeld van de verbeterpunten voor de website, de nieuwsbrief, de strains (productvariaties) en de uitleg en tips over het planten van marihuana zaden.
Een van de belangrijkste aandachtspunten bleek de 'veiligheid' van het bestellen te zijn bij deze webshop.
Maar liefst 70% van de klanten kwam uit Amerika en zij hadden veel vragen en twijfels over de veiligheid van het bestellen bij een Nederlandse webshop.
Zij vroegen zich bijvoorbeeld af hoe veilig het betalen was en wat er zou gebeuren als de bestelling niet zou aankomen?
Het bleek zelfs dat bijna 10% van de Amerikaanse klanten het geld nog per post opstuurde.
We zijn daarom als eerste aan de slag gegaan met het thema veiligheid.
Hier een overzicht van de aanpassingen die we hebben gedaan op basis van de klantinzichten die we ontvingen:
Op de dag dat deze compleet herziene checkout online ging, steeg de conversie per direct met bijna 30%.
Onderstaand een overzicht van terreinen van marketingadvies waarin Marco zich thuisvoelt:
Neem dan contact met mij op, of bekijk alvast mijn online groei traject:
Al ruim 10 jaar help ik met veel plezier mkb-bedrijven met hun online marketing!