Oeps, deze pagina lijkt te zijn verhuisd!

Het lijkt erop dat de pagina die je zoekt niet meer bestaat, is verplaatst of misschien een tikfoutje in het adres heeft.

Geen zorgen, je kunt:

  • De navigatie hierboven gebruiken om verder te zoeken.
  • De zoekfunctie proberen om precies te vinden wat je nodig hebt.
  • Teruggaan naar de homepagina voor een frisse start.
  • Een kijkje nemen bij mijn populaire artikelen of veelgestelde vragen.

Kom je er nog steeds niet uit of loop je ergens tegenaan? Laat het me weten! Ik help je graag verder.

Waarom ben je hier beland?

  • De pagina is misschien verwijderd of verplaatst.
  • Er zit mogelijk een klein typfoutje in de URL.
  • Een link die je hebt gevolgd kan verouderd zijn.
  • Als je denkt dat er iets mis is met de website, stuur me gerust een berichtje!

Over Marco: SEO en CRO consultant

Marco Bouman

Hallo, ik ben Marco. Als ervaren SEO & CRO consultant help ik MKB-webshops en websites met online groeien. Het resultaat: meer bezoekers, aanvragen, orders en klanten.

Sinds 2007 heb ik meer dan 400 MKB bedrijven succesvol begeleid met online groeien. Nog steeds valt me op hoeveel MKB-websites SEO & CRO niet optimaal benutten. Lees verder

Wat kan ik voor je betekenen?

Heb je vragen over online groeien? Wil je meer organisch verkeer (SEO) of hogere conversies (CRO)? Aarzel niet om contact op te nemen – ik denk graag met je mee!

Marco Bouman
  • Persoonlijk & betrokken
  • SEOgarant voor zekerheid
  • Specialist in Helpful content
  • Meer verkeer en conversies